Продовжуємо серію презентацій найцікавіших проектів, виконаних командою Prima Luce. 

Приватна квартира, м. Львів, власник - ІТ-спецаліст. Конфігурація, розміри, колір світильників - авторська розробка спеціалістів Prima Luce. Наші світлотехніки також розрахували правильну потужність та колірну температуру.  В результаті ці геометричні фігурии з алюмінієвого профілю Prima Luce в цьому інтер'єрі стали родзинкою, яка привертає увагу. Це унікальне, нетривіальне рішення, технологічний перфекціонізм. 

 

Prima Luce представляє нову яскраву роботу - комплектація освітлення дитячого навчального центру.

В навчальних класах та інших приміщеннях ми використали бюджетне рішення - світлодіодну матову панель 600 х 600 мм, з колірною температурою 4000К. Ми забезпечили необхідний рівень освітленості робочої поверхні 400 люкс та рівномірне м'яке освітлення всіх приміщень. Монтаж підрядники виконали вбудований в гіпсокартон за допомогою спеціальних пружинних кріплень.

А прикрасою цього приміщення став лінійний алюмінієвий світильник Prima Luce, встановлений над стійкою рецепції. Світильник в алюмінієвому профілі довжиною 2 метри, потужністю 80 Вт, з м'яким теплим світлом вдало акцентує центральну стійку. Фарбування корпусу по таблиці RAL ми виконали точно в колір стін. 

Це один з найкращих виконаних проектів 2018 року. Мінімалістичний стиль, сучасні тренди та технологічність об'єднались в даному інтер'єрі.

Один з наших проектів став надбанням громади м.Чернівці. Нам приємно, що громадський простір, меморіальний комплекс жертвам голодомору, освітлений силами наших спеціалістів - буде багато років одним із привабливих визначних місць нашого рідного міста.

Запитатись щодо співпраці

Зробити заявку